Magdeburg ke Paris

Magdeburg ke Paris

Magdeburg
Paris
Sab, 24 Okt
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Bagaimana untuk pergi dari Magdeburg ke Paris

Membuat perjalanan antara Magdeburg dan Paris adalah boleh dengan bas. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Magdeburg dari Paris?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Magdeburg dan Paris adalah 792 km manakala ia adalah kira-kira 792 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Magdeburg ke Paris?

Membuat perjalanan dengan bas antara Magdeburg dan Paris, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 32 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Magdeburg ke Paris?

bas tiket untuk perjalanan Magdeburg - Paris akan menelan belanja kira-kira USD 101.05. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Magdeburg dan Paris ?

  • 5 oleh Bas dari Magdeburg ke Paris bermula dari 00:25 Magdeburg sehingga 23:59 Magdeburg

Tip berguna untuk perjalanan antara Magdeburg dan Paris dengan bas

Untuk pergi dari Magdeburg ke Paris pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Magdeburg ke Paris dengan bas?

Kami telah menjual bas tiket kepada 515 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Magdeburg ke Paris

  • Bas
    $ 84.23
  • Kereta Api tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia

Fakta tentang pengangkutan dari Magdeburg ke Paris

Pengangkutan TermurahUSD 85
Pengangkutan Terpantas15j 50m
Perlepasan Terawal12:25 AM
Perlepasan Terkini11:59 PM
Perlepasan setiap hari5
Jarak792 kilometer
Syarikat Pengangkutan