Lebak ke Tangerang

Lebak ke Tangerang

Lebak
Tangerang
Rab, 30 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

ke Tangerang Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Bus
New Shantika
Executive
07:00
20:00
USD 16.09
Bus
New Shantika
Executive
15:00
04:00
USD 16.09
Bus
New Shantika
Mewah
15:00
03:30
USD 20.56

Bagaimana untuk pergi dari Lebak ke Tangerang

Membuat perjalanan antara Lebak dan Tangerang adalah boleh dengan bas. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Lebak dari Tangerang?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Lebak dan Tangerang adalah 625 km manakala ia adalah kira-kira 625 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Lebak ke Tangerang?

Membuat perjalanan dengan bas antara Lebak dan Tangerang, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 13 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Lebak ke Tangerang?

bas tiket untuk perjalanan Lebak - Tangerang akan menelan belanja kira-kira USD 21.58. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Lebak dan Tangerang ?

Bas dari Lebak ke Tangerang membuat perjalanan 3 kali sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara Lebak dan Tangerang dengan bas

Untuk pergi dari Lebak ke Tangerang pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Bas

Tip berguna untuk pengembara bas:

  • Untuk perjalanan yang lebih selesa, pilih bas yang berkelas tinggi jika boleh. Bas ini biasanya mempunyai kerusi lembut yang boleh dibaringkan dan dilengkapi dengan pendingin hawa dan tandas.
  • Air, snek atau makanan tengah hari mungkin termasuk dalam harga tiket anda.
  • Tidak semua bas mempunyai tandas tetapi jangan risau - mereka selalunya membuat hentian ke tandas ketika dalam perjalanan.

Syarikat yang mengoperasikan laluan bas antara Lebak dan Tangerang

New Shantika.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Lebak ke Tangerang dengan bas?

Kami telah menjual bas tiket kepada 558 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Lebak ke Tangerang

  • Kereta Api tidak tersedia
  • Bas tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia