Kottayam ke Malappuram

Kottayam ke Malappuram

Kottayam
Malappuram
Sab, 26 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Kottayam ke Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Bus
Deer Bus Llp
AC Semi Sleeper
22:00
03:10
USD 9.86

Bagaimana untuk pergi dari Kottayam ke Malappuram

Membuat perjalanan antara Kottayam dan Malappuram adalah boleh dengan bas. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Kottayam dari Malappuram?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Kottayam dan Malappuram adalah 259 km manakala ia adalah kira-kira 259 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Kottayam ke Malappuram?

Membuat perjalanan dengan bas antara Kottayam dan Malappuram, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 6 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Kottayam ke Malappuram?

bas tiket untuk perjalanan Kottayam - Malappuram akan menelan belanja kira-kira USD 10.84. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Kottayam dan Malappuram ?

Bas dari Kottayam ke Malappuram membuat perjalanan 1 kali sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara Kottayam dan Malappuram dengan bas

Untuk pergi dari Kottayam ke Malappuram pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Bas

Tip berguna untuk pengembara bas:

  • Untuk perjalanan yang lebih selesa, pilih bas yang berkelas tinggi jika boleh. Bas ini biasanya mempunyai kerusi lembut yang boleh dibaringkan dan dilengkapi dengan pendingin hawa dan tandas.
  • Air, snek atau makanan tengah hari mungkin termasuk dalam harga tiket anda.
  • Tidak semua bas mempunyai tandas tetapi jangan risau - mereka selalunya membuat hentian ke tandas ketika dalam perjalanan.

Syarikat yang mengoperasikan laluan bas antara Kottayam dan Malappuram

Deer Bus Llp.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Kottayam ke Malappuram dengan bas?

Kami telah menjual bas tiket kepada 541 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Kottayam ke Malappuram

  • Bas
    $ 10.85
  • Kereta Api tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia

Fakta tentang pengangkutan dari Kottayam ke Malappuram

Pengangkutan TermurahUSD 11
Pengangkutan Terpantas5j 10m
Perlepasan Terawal10:00 PM
Perlepasan Terkini10:00 PM
Perlepasan setiap hari1
Jarak259 kilometer
Syarikat PengangkutanDeer Bus Llp