Kertosono ke Palembang

Kertosono ke Palembang

Kertosono
Palembang
Rab, 30 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

ke Palembang Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Bus
Harapan Jaya
VIP 34
13:45
18:15
USD 36.28

Bagaimana untuk pergi dari Kertosono ke Palembang

Membuat perjalanan antara Kertosono dan Palembang adalah boleh dengan bas. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Kertosono dari Palembang?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Kertosono dan Palembang adalah 1457 km manakala ia adalah kira-kira 1457 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Kertosono ke Palembang?

Membuat perjalanan dengan bas antara Kertosono dan Palembang, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 30 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Kertosono ke Palembang?

bas tiket untuk perjalanan Kertosono - Palembang akan menelan belanja kira-kira USD 39.91. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Kertosono dan Palembang ?

Bas dari Kertosono ke Palembang membuat perjalanan 2 kali sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara Kertosono dan Palembang dengan bas

Untuk pergi dari Kertosono ke Palembang pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Bas

Tip berguna untuk pengembara bas:

  • Untuk perjalanan yang lebih selesa, pilih bas yang berkelas tinggi jika boleh. Bas ini biasanya mempunyai kerusi lembut yang boleh dibaringkan dan dilengkapi dengan pendingin hawa dan tandas.
  • Air, snek atau makanan tengah hari mungkin termasuk dalam harga tiket anda.
  • Tidak semua bas mempunyai tandas tetapi jangan risau - mereka selalunya membuat hentian ke tandas ketika dalam perjalanan.

Syarikat yang mengoperasikan laluan bas antara Kertosono dan Palembang

Harapan Jaya.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Kertosono ke Palembang dengan bas?

Kami telah menjual bas tiket kepada 584 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Kertosono ke Palembang

  • Bas
    $ 39.91
  • Kereta Api tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia

Fakta tentang pengangkutan dari Kertosono ke Palembang

Pengangkutan TermurahUSD 40
Pengangkutan Terpantas[hari]h 5j 8m
Perlepasan Terawal1:45 PM
Perlepasan Terkini1:45 PM
Perlepasan setiap hari2
Jarak1457 kilometer
Syarikat PengangkutanHarapan Jaya