Henan ke Xishui

Henan ke Xishui

Henan
Xishui
Ahd, 27 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Bagaimana caranya dari Henan ke Xishui

Perjalanan antara Henan dan Xishui berlaku dengan adanya Penerbangan dan kereta api. Penerbangan menjaminkan perjalanan terpantas. Kereta api merupakan pilihan paling lambat. Tiket termahal berharga USD 390.76 jika anda menaiki Kereta api; untuk penjimatan, pilih kereta api yang berharga USD 41.64.

Sejauh manakah Henan dari Xishui?

Jarak antara Henan dan Xishui adalah 1103 km manakala jarak penerbangan adalah 2126 km.

Berapa lamakah masa yang diambil dari Henan ke Xishui?

Ia boleh mengambil masa antara 3 hingga 23 jam untuk perjalanan antara Henan ke Xishui bergantung kepada jenis pengangkutan pilihan anda.
Penerbangan merupakan cara terpantas untuk mengembara antara Henan dan Xishui. Penerbangan akan membawa anda ke destinasi anda dalam masa 2j 30m. Kereta api mengambil masa yang lebih lama kira-kira 22j 3m untuk sampai ke Xishui.

Berapakah kos dari Henan ke Xishui?

Perjalanan antara Henan dan Xishui adalah semurah USD 41.64 jika anda memilih kereta api China Railway (中国铁路) dan semahal USD 390.76 jika anda membeli tiket Kereta api China Railway (中国铁路). Berikut adalah senarai harga yang anda boleh jangkakan untuk bayaran bagi setiap pengangkutan yang disediakan untuk perjalanan ini.

Berapa banyak perjalanan untuk sehari yang ada antara Henan dan Xishui?

  • 40 dari Henan ke Xishui bermula dari 04:42 Zhengzhou sehingga 22:17 Zhengzhou
  • 4 dari Henan ke Xishui bermula dari 10:00 Zhengzhou Airport sehingga 19:45 Zhengzhou Airport

Semak di atas untuk jadual bas, kereta api, kapal terbang dan feri dari Henan ke Xishui.

Apakah mod pengangkutan yang terbaik untuk laluan saya?

Kapal terbang

Kapal terbang adalah cara yang terpantas dan lazimnya yang termahal untuk perjalanan dari Henan ke Xishui, tetapi dengan nasib yang baik, anda boleh mendapat tawaran yang sangat baik serendah USD 73.14.  
Perkara sebagai peringatan: Harap maklum bahawa terdapat beberapa penerbangan yang mempunyai had berat bagasi berdaftar atau perlu membayar lebih untuk daftar masuk, memilih tempat duduk atau pengangkutan bagi bagasi besar.
Jika anda memilih untuk menaiki kapal terbang, sila kira masa yang akan anda luangkan untuk pergi ke dan dari lapangan terbang serta masa menunggu sebelum penerbangan anda, perjalanan sepanjang di imigresen untuk penerbangan antarabangsa dan masa untuk mendapatkan bagasi berdaftar anda.
Dalam kes tertentu, semua prosedur ini boleh mengambil masa tidak kurang daripada 5 jam dari jumlah masa perjalanan anda.

Penerbangan melalui Henan ke Xishui

Hainan Airlines, Shanghai Airlines, TianJin Airlines

Kereta api

Kereta api sentiasa menjadi pilihan terbaik untuk perjalanan jauh terutamanya jika anda memilih untuk tidur di gerabak tempat tidur yang akan memberikan anda peluang untuk tidur lena di sepanjang perjalanan. Untuk merasai pengalaman hebat perjalanan kereta api anda, pilih kelas tiket anda dengan bijak.
Harap maklum bahawa terdapat gerabak berhawa dingin dan kipas sahaja; gerabak peribadi untuk 2 atau 4 orang; tempat duduk keras dan empuk.
Walaupun kelas teratas memberikan perjalanan yang lebih lancar, biasanya tempat tidur kelas kedua berhawa dingin atau kipas sahaja juga menjadi satu alternatif yang menjimatkan.

Pengangkutan apakah yang paling popular untuk perjalanan dari Henan ke Xishui?

Pilihan pengangkutan yang tersedia pada bila-bila masa dengan Kereta api yang menjadikannya pilihan paling popular dengan harganya yang berpatutan dan selesa. Daripada 1000 pengembara yang membeli tiket untuk laluan ini

  • 100% mengambil kereta api

Pengangkutan dari Henan ke Xishui

Fakta tentang pengangkutan dari Henan ke Xishui

Pengangkutan TermurahUSD 42
Pengangkutan Terpantas2j 30m
Perlepasan Terawal4:42 AM
Perlepasan Terkini10:17 PM
Perlepasan setiap hari44
Jarak1103 kilometer
Syarikat PengangkutanChina Railway, Hainan Airlines, Shanghai Airlines, TianJin Airlines