Jawa Timur ke Bondowoso

Jawa Timur ke Bondowoso

Jawa Timur
Bondowoso
Sab, 26 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Bagaimana untuk pergi dari Jawa Timur ke Bondowoso

Membuat perjalanan antara Jawa Timur dan Bondowoso adalah boleh dengan bas. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Jawa Timur dari Bondowoso?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Jawa Timur dan Bondowoso adalah 350 km manakala ia adalah kira-kira 350 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Jawa Timur ke Bondowoso?

Membuat perjalanan dengan bas antara Jawa Timur dan Bondowoso, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 7 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Jawa Timur ke Bondowoso?

bas tiket untuk perjalanan Jawa Timur - Bondowoso akan menelan belanja kira-kira USD 9.66. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Jawa Timur dan Bondowoso ?

Bas dari Jawa Timur ke Bondowoso membuat perjalanan 1 kali sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara Jawa Timur dan Bondowoso dengan bas

Untuk pergi dari Jawa Timur ke Bondowoso pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Bas

Tip berguna untuk pengembara bas:

  • Untuk perjalanan yang lebih selesa, pilih bas yang berkelas tinggi jika boleh. Bas ini biasanya mempunyai kerusi lembut yang boleh dibaringkan dan dilengkapi dengan pendingin hawa dan tandas.
  • Air, snek atau makanan tengah hari mungkin termasuk dalam harga tiket anda.
  • Tidak semua bas mempunyai tandas tetapi jangan risau - mereka selalunya membuat hentian ke tandas ketika dalam perjalanan.

Syarikat yang mengoperasikan laluan bas antara Jawa Timur dan Bondowoso

Bali Prima.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Jawa Timur ke Bondowoso dengan bas?

Kami telah menjual bas tiket kepada 587 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Jawa Timur ke Bondowoso

  • Bas
    $ 9.66
  • Kereta Api tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia

Fakta tentang pengangkutan dari Jawa Timur ke Bondowoso

Pengangkutan TermurahUSD 10
Pengangkutan Terpantas7j
Perlepasan Terawal3:00 PM
Perlepasan Terkini3:00 PM
Perlepasan setiap hari1
Jarak350 kilometer
Syarikat PengangkutanBali Prima