Corrientes ke La Plata

Corrientes ke La Plata

Corrientes
La Plata
Jum, 25 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Corrientes ke Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Bus
El Cometa Bis
Ranjang Landas Separa
17:15
07:45
USD 32.25
Bus
El Cometa Bis
Ranjang landas
17:15
07:45
USD 50.16
Bus
El Cometa Bis
Ranjang Landas Separa
19:00
10:00
USD 32.25
Bus
El Cometa Bis
Ranjang landas
19:00
10:00
USD 50.16
Bus
Via Tac
Ranjang Landas Separa
19:20
12:20
USD 58.08
Bus
Via Tac
Ranjang Landas Separa
19:20
12:20
USD 29.04
Bus
Crucero del Sur
Ranjang Landas Separa
19:40
09:45
USD 46.22
Bus
Crucero del Sur
Cama no Service
19:40
09:45
USD 50.52
Bus
El Cometa
Ranjang Landas Separa
20:20
11:30
USD 47.58
Bus
El Cometa
Executive Sleeper
20:20
11:30
USD 59.67
Bus
Crucero del Sur
Cama no Service
21:15
12:00
USD 50.16
Bus
El Cometa Bis
Ranjang landas
21:30
09:10
USD 36.69
Bus
El Cometa Bis
Ranjang Landas Separa
21:30
09:10
USD 25.80
Bus
Crucero del Sur
Ranjang Landas Separa
21:35
09:45
USD 40.49
Bus
Crucero del Sur
Cama no Service
21:35
09:45
USD 44.22
Bus
Via Tac
Ranjang Landas Separa
23:00
12:20
USD 43.76
Bus
Crucero del Sur
Cama no Service
23:50
12:00
USD 43.00

Bagaimana untuk pergi dari Corrientes ke La Plata

Membuat perjalanan antara Corrientes dan La Plata adalah boleh dengan bas. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Corrientes dari La Plata?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Corrientes dan La Plata adalah 738 km manakala ia adalah kira-kira 738 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Corrientes ke La Plata?

Membuat perjalanan dengan bas antara Corrientes dan La Plata, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 17 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Corrientes ke La Plata?

bas tiket untuk perjalanan Corrientes - La Plata akan menelan belanja kira-kira USD 41.41. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Corrientes dan La Plata ?

Bas dari Corrientes ke La Plata membuat perjalanan 2 kali sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara Corrientes dan La Plata dengan bas

Untuk pergi dari Corrientes ke La Plata pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Bas

Tip berguna untuk pengembara bas:

  • Untuk perjalanan yang lebih selesa, pilih bas yang berkelas tinggi jika boleh. Bas ini biasanya mempunyai kerusi lembut yang boleh dibaringkan dan dilengkapi dengan pendingin hawa dan tandas.
  • Air, snek atau makanan tengah hari mungkin termasuk dalam harga tiket anda.
  • Tidak semua bas mempunyai tandas tetapi jangan risau - mereka selalunya membuat hentian ke tandas ketika dalam perjalanan.

Syarikat yang mengoperasikan laluan bas antara Corrientes dan La Plata

Crucero del Sur, El Cometa.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Corrientes ke La Plata dengan bas?

Kami telah menjual bas tiket kepada 539 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Corrientes ke La Plata

  • Bas
    $ 40.87
  • Kereta Api tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia

Fakta tentang pengangkutan dari Corrientes ke La Plata

Pengangkutan TermurahUSD 41
Pengangkutan Terpantas14j 45m
Perlepasan Terawal6:59 PM
Perlepasan Terkini9:15 PM
Perlepasan setiap hari2
Jarak738 kilometer
Syarikat PengangkutanCrucero del Sur, El Cometa