Condobolin ke Parkes

Condobolin ke Parkes

Condobolin
Parkes
Sel, 29 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Condobolin ke Parkes Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Bus
NSW TrainLinkBus
Ekonomi
12:30
14:00
USD 9.86
Bus
NSW TrainLinkBus
Economy Saver
12:30
14:00
USD 6.74

Bagaimana untuk pergi dari Condobolin ke Parkes

Membuat perjalanan antara Condobolin dan Parkes adalah boleh dengan kereta api. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Condobolin dari Parkes?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Condobolin dan Parkes adalah 52 km manakala ia adalah kira-kira 52 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Condobolin ke Parkes?

Membuat perjalanan dengan kereta api antara Condobolin dan Parkes, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 2 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Condobolin ke Parkes?

kereta api tiket untuk perjalanan Condobolin - Parkes akan menelan belanja kira-kira USD 13.08. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Condobolin dan Parkes ?

Kereta api sentiasa mengikut jadual tetap - terdapat 1 pelepasan sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara Condobolin dan Parkes dengan kereta api

Untuk pergi dari Condobolin ke Parkes pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Kereta Api

Tip berguna untuk pengembara kereta api:

  • Ketahui bahawa terdapat koc berhawa dingin atau kipas sahaja; kompartmen peribadi untuk 2 atau 4; kerusi keras dan kerusi lembut.
  • Walaupun semakin tinggi kelas anda, semakin selesa perjalanan anda, selalunya kelas kedua tempat tidur berhawa dingin atau kipas sahaja adalah alternatif penjimatan wang yang bagus.
  • Tempah tiket kereta api terlebih awal, terutamanya jika anda mahukan tempat tidur bawah.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Condobolin ke Parkes dengan kereta api?

Kami telah menjual kereta api tiket kepada 590 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Condobolin ke Parkes

  • Kereta Api tidak tersedia
  • Bas tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia