Anhui Sheng ke Bengbu

Anhui Sheng ke Bengbu

Anhui Sheng
Bengbu
Ahd, 27 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Anhui Sheng ke Bengbu Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Train
China Railway
Berdiri
04:23
09:32
USD 11.72
Train
China Railway
Tempat duduk kelas pertama
06:51
08:23
USD 29.11
Train
China Railway
Tempat duduk kelas pertama
08:00
09:27
USD 30.75
Train
China Railway
Tempat duduk kelas pertama
10:05
12:44
USD 45.75
Train
China Railway
Kerusi Kelas Kedua
10:38
12:58
USD 28.51
Train
China Railway
Tempat duduk kelas pertama
12:57
14:45
USD 32.39
Train
China Railway
Tempat duduk kelas pertama
13:29
15:05
USD 31.49
Train
China Railway
Berdiri
14:24
16:42
USD 7.24
Train
China Railway
Kerusi Kelas Kedua
15:06
17:13
USD 28.51
Train
China Railway
Kerusi Kelas Kedua
15:29
17:52
USD 25.90
Train
China Railway
Tempat duduk kelas pertama
15:49
17:23
USD 32.09
Train
China Railway
Kerusi Kelas Kedua
16:40
18:05
USD 20.90
Train
China Railway
Tempat duduk kelas pertama
17:51
19:35
USD 30.00
Train
China Railway
Berdiri
20:33
22:33
USD 7.24
Train
China Railway
Ranjang Landas Utama
23:10
07:05
USD 30.52

Bagaimana untuk pergi dari Anhui Sheng ke Bengbu

Membuat perjalanan antara Anhui Sheng dan Bengbu adalah boleh dengan kereta api. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Anhui Sheng dari Bengbu?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Anhui Sheng dan Bengbu adalah 42 km manakala ia adalah kira-kira 42 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Anhui Sheng ke Bengbu?

Membuat perjalanan dengan kereta api antara Anhui Sheng dan Bengbu, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 2 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Anhui Sheng ke Bengbu?

kereta api tiket untuk perjalanan Anhui Sheng - Bengbu akan menelan belanja kira-kira USD 42.76. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Anhui Sheng dan Bengbu ?

Kereta api sentiasa mengikut jadual tetap - terdapat 29 pelepasan sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara Anhui Sheng dan Bengbu dengan kereta api

Untuk pergi dari Anhui Sheng ke Bengbu pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Kereta Api

Tip berguna untuk pengembara kereta api:

  • Ketahui bahawa terdapat koc berhawa dingin atau kipas sahaja; kompartmen peribadi untuk 2 atau 4; kerusi keras dan kerusi lembut.
  • Walaupun semakin tinggi kelas anda, semakin selesa perjalanan anda, selalunya kelas kedua tempat tidur berhawa dingin atau kipas sahaja adalah alternatif penjimatan wang yang bagus.
  • Tempah tiket kereta api terlebih awal, terutamanya jika anda mahukan tempat tidur bawah.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Anhui Sheng ke Bengbu dengan kereta api?

Kami telah menjual kereta api tiket kepada 547 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Anhui Sheng ke Bengbu

  • Kereta Api
    $ 17.91
  • Bas tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia

Fakta tentang pengangkutan dari Anhui Sheng ke Bengbu

Pengangkutan TermurahUSD 18
Pengangkutan Terpantas50m
Perlepasan Terawal6:40 AM
Perlepasan Terkini9:23 PM
Perlepasan setiap hari29
Jarak42 kilometer
Syarikat PengangkutanChina Railway