Ambur ke Karnataka

Ambur ke Karnataka

Ambur
Karnataka
Rab, 30 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Ambur ke Karnataka Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Train
Indian Railways
2S - Kelas Tempat Duduk Kedua
16:25
20:21
USD 1.28

Bagaimana untuk pergi dari Ambur ke Karnataka

Membuat perjalanan antara Ambur dan Karnataka adalah boleh dengan bas. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Ambur dari Karnataka?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Ambur dan Karnataka adalah 188 km manakala ia adalah kira-kira 188 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Ambur ke Karnataka?

Membuat perjalanan dengan bas antara Ambur dan Karnataka, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 4 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Ambur ke Karnataka?

bas tiket untuk perjalanan Ambur - Karnataka akan menelan belanja kira-kira USD 21.70. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Ambur dan Karnataka ?

Bas dari Ambur ke Karnataka membuat perjalanan 1 kali sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara Ambur dan Karnataka dengan bas

Untuk pergi dari Ambur ke Karnataka pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Bas

Tip berguna untuk pengembara bas:

  • Untuk perjalanan yang lebih selesa, pilih bas yang berkelas tinggi jika boleh. Bas ini biasanya mempunyai kerusi lembut yang boleh dibaringkan dan dilengkapi dengan pendingin hawa dan tandas.
  • Air, snek atau makanan tengah hari mungkin termasuk dalam harga tiket anda.
  • Tidak semua bas mempunyai tandas tetapi jangan risau - mereka selalunya membuat hentian ke tandas ketika dalam perjalanan.

Syarikat yang mengoperasikan laluan bas antara Ambur dan Karnataka

Jayavin Travels.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Ambur ke Karnataka dengan bas?

Kami telah menjual bas tiket kepada 543 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Ambur ke Karnataka

  • Bas
    $ 21.70
  • Kereta Api tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia

Fakta tentang pengangkutan dari Ambur ke Karnataka

Pengangkutan TermurahUSD 22
Pengangkutan Terpantas3j 45m
Perlepasan Terawal12:45 午前
Perlepasan Terkini12:45 午前
Perlepasan setiap hari1
Jarak188 kilometer
Syarikat PengangkutanJayavin Travels