Loma Verde
Asal | Destinasi | Pelepasan | Ketibaan |
Loma Verde | Mar del Tuyu South Bus Station | 00:30 | 00:35 |
Loma Verde | Mar del Tuyu South Bus Station | 00:30 | 00:35 |
Loma Verde | Mar del Tuyu South Bus Station | 00:30 | 00:35 |
Loma Verde | Mar del Tuyu South Bus Station | 00:36 | 00:41 |
Loma Verde | Mar del Tuyu South Bus Station | 00:36 | 00:41 |
Loma Verde | Mar del Tuyu South Bus Station | 10:25 | 10:31 |
Loma Verde | Mar del Tuyu South Bus Station | 11:00 | 11:06 |
Loma Verde | Rosario Bus Station | 14:45 | 14:51 |
Loma Verde | Terminal de Resistencia | 14:45 | 15:01 |
Loma Verde | Basail | 14:45 | 15:00 |
Loma Verde | Santa Fe | 14:45 | 14:53 |
Loma Verde | Terminal de Resistencia | 14:50 | 15:05 |
Loma Verde | Terminal de Resistencia | 14:50 | 15:05 |
Loma Verde | Terminal de Resistencia | 17:30 | 17:46 |
Loma Verde | Terminal de Resistencia | 17:30 | 17:46 |
Loma Verde | Terminal de Resistencia | 17:30 | 17:46 |
Jenis | Nama | km |
bus | Luis Guillon | 1.6 |
bus | Luis Guillon | 1.6 |
bus | Luis Guillon | 1.6 |
bus | El Jaguel | 1.8 |
bus | Burzaco Bus Stop | 3.9 |