Ριμπεϊράο Πρέτο έως Ipatinga

Ριμπεϊράο Πρέτο έως Ipatinga

Ριμπεϊράο Πρέτο
Ipatinga
Παρ 23 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Ριμπεϊράο Πρέτο προς Πρόγραμμα

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Flight
Azul
Οικονομικό
06:00
19:30
866,40 $
Flight
Azul
Οικονομικό
19:25
12:00
1.050,21 $

Πώς να μεταβιβαστείτε από Ριμπεϊράο Πρέτο σε Ipatinga

Η μετακίνηση μεταξύ Ριμπεϊράο Πρέτο και Ipatinga είναι δυνατή από πτηση. Προς το παρόν είναι η μόνη διαθέσιμη επιλογή για αυτήν τη διαδρομή.

Πόσο μακριά είναι Ριμπεϊράο Πρέτο από Ipatinga;

Ταξιδεύοντας από την ξηρά, η απόσταση μεταξύ Ριμπεϊράο Πρέτο και Ipatinga είναι 13530 χιλιόμετρα, ενώ είναι περίπου 13530 χιλιόμετρα καθώς πετάτε.

Πόση ώρα χρειάζεται για να φτάσετε από Ριμπεϊράο Πρέτο σε Ipatinga;

Ταξιδεύοντας με πτηση μεταξύ Ριμπεϊράο Πρέτο και Ipatinga, είναι περίπου 29 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Ριμπεϊράο Πρέτο έως Ipatinga;

Τα εισιτήρια πτηση για τη διαδρομή Ριμπεϊράο Πρέτο - Ipatinga θα σας κοστίσουν περίπου USD 374.43. Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή, αγοράστε εισιτήρια εκ των προτέρων.

Πόσα δρομολόγια υπάρχουν την ημέρα μεταξύ Ριμπεϊράο Πρέτο και Ipatinga;

  • 3 από πτηση από Ριμπεϊράο Πρέτο έως Ipatinga ξεκινώντας από 06:40 Ribeirao Preto Airport έως 18:50 Ribeirao Preto Airport

Χρήσιμες συμβουλές για ταξίδια μεταξύ Ριμπεϊράο Πρέτο και Ipatinga από πτηση.

Για να μεταβείτε από Ριμπεϊράο Πρέτο σε Ipatinga, η επιλογή σας περιορίζεται σε μία μόνο επιλογή μεταφοράς, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορείτε να κάνετε το ταξίδι σας όσο το δυνατόν πιο άνετο. Ελέγξτε τις απλές συμβουλές μας για να αποφύγετε την απογοήτευση κατά τη διάρκεια του ταξιδιού σας.

Πόσοι πολλοί ταξιδιώτες επιλέγουν να μεταβούν από Ριμπεϊράο Πρέτο σε Ipatinga μέσω πτηση;

Έχουμε πουλήσει πτηση εισιτήρια σε επιβάτες 579. Μερικοί από αυτούς άφησαν κριτικές για το ταξίδι του σε αυτήν τη σελίδα. Ελέγξτε τις κριτικές των ταξιδιωτών για να προετοιμαστείτε. Είναι πάντα η πιο χρήσιμη και αξιόπιστη πηγή πληροφοριών.

Μεταφορές από Ριμπεϊράο Πρέτο σε Ipatinga

  • Πτήσεις
    $ 374.48
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Ριμπεϊράο Πρέτο προς Ipatinga

Φθηνότερη μεταφορά375 $
Γρηγορότερη μεταφορά15ώ 55λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση6:40 AM
Τελευταία αναχώρηση6:50 PM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα3
Απόσταση13530 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςLATAM Airlines Group